Kategorije

Kusta objavio knjigu

Promocija prve knjige Emira Kusturice izazvala nezapamćeno interesovanje na ovogodišnjoj svetkovini u čast pisane reči. Slavni režiser, iznenađen velikim interesovanjem, rekao da je knjiga pokušaj da artikuliše svoj život. Promocija romana Emira Kusturice „Smrt je neprovjerena glasina" izazvala je juče

Viktor osvojio Moskvu

Srpski teniser Viktor Troicki osvojio je prvu ATP titulu u karijeri, pobedivši u finalu turnira u Moskvi Kipranina Markosa Bagdatisa sa 3:6, 6:4, 6:3. Troicki je tako posle Novaka Đokovića postao prvi teniser koji je pod zastavom Srbije osvojio ATP

Ana se vratila u Lincu

Srpska teniserka Ana Ivanović je ponovo osvojila WTA titulu, ovaj put pobedom na  WTA turniru u Lincu. Laka i ubedljiva pobeda u finalu nad Švajcarkinjom Peti Šnider, rezultat 2:0, po setovima 6:1, 6:2 za samo 48 minuta igre   Ivanovićeva,

Janko osvojio Monso

Janko Tipsarević je pobednik ’čelendžera’ u belgijskom Monsu, pošto je savladao Ukrajinca Sergeja Stahovskog sa 7:6, 6:2. Tipsareviću je to jubilarna, deseta titula na ’čelendžer’ turnirima, a na takmičenjima nižeg ranga ima još dve titule. Na najvišem nivou Tipsarević još

Nole kineski car

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je posle pobede u finalu Otvorenog prvenstva Kine protiv Špance Davida Ferera da mu je turnir u Pekingu jedan od najomiljenijih. Turnir u Kini mi je jedan od najomiljenijih "Kina mi definitivno donosi sreću",

Nole pobedio Feda

Novak Đoković u finalu Otvorenog prvenstva Amerike. Federer je konačmo pao. Novak ga je pobeido. Nole spasio dve meč lopte. Đoković . Federer 3:2, po setovima 5:7, 6:1, 5:7, 6:2, 7:5. U finalu protiv Rafe Nadala koji je oduvao Mihaila